Про нас

Ми виготовляємо насолоду

ТОВ «Солодка хата» було засновано у червні 2005 року зі статусом самостійної юридичної особи . Підприємство почало свою діяльність з невеличкого кондитерського цеху і за відносно невеликий проміжок часу свого існування стало відомим за смаком і якістю своєї продукції не тільки у Вінницькому регіоні, а і поза його межами.

Ми виготовляємо кондитерські вироби

У асортименті є бісквітні, сирні, пісочні, медові, білкові та повітряне - горіхові торти з різноманітними прошарками масляного, масляно - шоколадного, вершкового крему , з горіхами та фруктами. Виготовляємо торти на замовлення на дні народження, весілля, банкети , корпоративні вечірки по бажанню клієнта

Що про нас кажуть клієнти

Замовляли торт на весілля. Гості з'їли ВСЕ. Торт був не просто смачним, а нереально смачним. Всі в захваті. Привезли вчасно, порадили, який вибрати ... Загалом все супер. Спасибі величезне за вашу чудову роботу!

Євген

Величезне спасибі за цю чудову красу, божественний смак і незабутнє враження.

Олександра

Зовсім недавно замовляли у Вашій кондитерської торт. Це просто диво !!!!! Моя донечка була в захваті!! Замилування дорослих і дітей не було меж:))) Велике спасибі Вашому колективу !!!!.

Наталя

Секрети наших майстрів

Лаборант

Виготовлення тортів - справа відповідальна. Кондитерська «Солодка Хата» гарантує,що кожен зроблений тортик буде свіжим, смачним і красивим. Торти - це те, що ми робимо «на відмінно». Завдяки багаторівневому контролю якості, наші кондитерські вироби не мають вад.

Кондитер

При виготовленні тортів на замовлення кондитери «Солодкої Хати» використовують натуральні яйця, сир і йогурти, найсвіжіші фрукти та ягоди,справжній шоколад. Технологія виробництва виключає використання порошків, емульгаторів, стабілізаторів і іншої хімії.

Кондитер

Весілля - дивне свято, найвизначніша подія в житті двох люблячих один одноголюдей і велика радість для їхніх друзів і родичів. А Весільний торт - головна прикраса святкового столу.

Кондитер

Яким повинен бути торт, гідний вашої похвали? Смачним? - Обов'язково! Красивим? - Бажано. Оригінальним? - Погодьтесь, у наш час це теж важливо.Але й це ще не все. Хороший торт повинен бути натуральним - виготовленим зі справжніх, а не «штучних» продуктів.

Кондитер

Робота на постійного клієнта Ми орієнтовані на постійних клієнтів, а тому при виготовленні тортів робимо все,щоб Ви залишилися задоволені. Втілюємо в життя всі Ваші фантазії!

вся телефонная база москвы справочник телефонов г сум найти номер телефона по имени фамилии человека справочник телефонов псковской области справочник телефонов ростова база данных база данных сеть мегафон здесь справочник домашних телефонов города минска справочник телефонов г анжеро-судженск телефонная база 2012 иркутска справочник телефонов москв адрес в программа для прослушки телефонов и перехват смс справочник телефонов кременчуга онлайн местоположение по номеру сотового телефона адресная телефонная база волгограда телефонная база в алматы определение местоположения в соте поиск по номеру телефона ярославль найти адрес и телефон по фамилии хабаровск база адресов и телефонов москвы по варианты долгопрудный-справочник телефонов найти номер мобильного по фамилии и адресу как найти человека по адресу и номеру телефона найти человека местоположение человека через телефон тесты егэ тут телефонная база данных пермь найти хозяина по номеру сотового телефона перехват чужих смс сообщений поиск человека по фамилии и имени украина база телефонов адресов питера sitemap